DARE | Twoje korzyści
Producent sprzętu do Crossfitu, treningu funkcjonalnego i siłowego
proces produkcji klatek, indywidualny projekt klatki, indywidualny projekt riga, personalizacja klatek, montaż klatek, montaż rogów, klatki do boxów crossifowych
154
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-154,mkd-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,mkd-theme-ver-1.9,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Twoje korzyści

Indywidualny projekt

Każdy projekt jest inny i każde pomieszczenie jest inne. Dlatego przed przystąpieniem do produkcji ustalamy jakiego sprzętu potrzebujesz i jak ma on być zamontowany w pomieszczeniu. Przygotowujemy dokładną wizualizację samych produktów i ich ułożenia w Twoim lokalu w narzędziach CADowskich, by wziąć pod uwagę wszystkie istotne czynniki, takie jak ciągi komunikacyjne, filary, wnęki w pomieszczeniu czy choćby umiejscowienie klimatyzatora i byś miał pewność, że efekt finalny będzie taki jak oczekujesz. Na podstawie tak przygotowanego projektu tworzymy dla Ciebie wycenę produkcji i montażu.

PERSONALIZACJA

Z dumą nosimy Twoje barwy! Jako jedyni w Polsce personalizujemy produkty. Wybierz kolor profili pasujący do kolorystyki Twojego klubu lub upodobań, powiedz czego chcesz, a my za pomocą lasera CNC wytniemy w stali dowolny kształt. To może być logo klubu, Twoje inicjały, sygnet? Ogranicza nas tylko powierzchnia materiału. Zobacz co możemy dla Ciebie stworzyć.

 

Produkcja

 Z dumą możemy powiedzieć, że nasze produkty są jednymi z najlepszych dostępnych na rynku. Zdajemy sobie sprawę z tego, że strefa funkcjonalna i siłowa to najbardziej niebezpieczne strefy w klubie, dlatego nasze produkty projektujemy i produkujemy z myślą o bezpieczeństwie użytkowników. Stosujemy fabrycznie wzmacniane grubościenne rury ciśnieniowe, by wytrzymywały duże obciążenia, dbamy o usunięcie wszystkich ostrych krawędzi. Przykładamy dużą wagę do detali. Dlatego otwory w profilach wycinamy maszynami CNC, których margines błędu to 0.1 mm. Wiemy jak ważne są detale, dlatego dbamy o elementy wykończeniowe. Kupując nasz sprzęt masz pewność, że będzie służył długi czas.

Dożywotnia gwarancja

Dzięki zastosowaniu najlepszych dostępnych materiałów oraz zastosowaniu unikalnego procesu produkcyjnego możemy zaoferować dożywotnią gwarancję. Jeżeli coś w naszym sprzęcie się zepsuje to wymieniamy. Bez żadnych pytań.